.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Stormich
Text: Zdravim, F3 hodnotim znamkou 2, docela me prijemne prekvapil, je to opravdu dobre hratelna gamesa, ikdyz ma svoje nevychytane mouchy dost me bavi, ale zaroven me stve, ze F3 proste nemuzu brat jako nastupce Falloutka, nybrz jako dalsi RPG hru od Bethesdy. Svet mi v F3 pripada i celkem velky a volny, bohuzel ale kdyz nejdete tam kam ze zacatku musite(tam kam to Bethesda naplanovala), zkazite si hru strasnym bloudenym a tim ze nemate zadny jiny Q nez jeden hlavni. Boje mi pripadali taky hodne nerealny, kdyz jsem vysel z vaultu, sel jsem mistodoleva do Megatuny, doprava kde jsem potkal 3 typky s plamenometem, takze jsem je pistolkou vsechny vodrovnal a mel ze zacatku hned plamenomet a mohljsemsidat vpodstate uplne kohokoliv, treba skupinku brahmin toulajicich se pred dvermi vaultu, coz me prijemne prekvapilo. Jednicku si ale nezaslouzi, u me by sklidili vetsi slavu, kdyby udelali TES V Postapo...
Kontaktní údaje