.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lone Joe
Text: Hra si nezaslouží za jedna ,ale také ne za pět. Hrál jsem předešlé díly + serie Baldurs gate a Icewind dale a další.. a na tento web chodím posledních sedm let vždy jen nakouknout co je nového. Těšil jsem se na nového Fallouta jako malej kluk a i přesto ,že to není co bývalo, je to hra co mě dokázala chytit , mrzí mě absence řady výborných věcí z původních dílů a hlavně pořádného příběhu. Postavy jsou neslané a nemastné, přesto jsou některé úkoly od nich vtipné a povzbuzují mě v pokračování hraní. Doufejme že se vytvoří nějaký mod v češtině / angličtinu moc nezvládám / který nás všechny uspokojí.
Buďme rádi, alespoň zato co nám Bethesda přinesla není to ono ,ale nadávat a posílat to do kytek si to nezaslouží. Vždycky jsem tady našel lidi milující Fallout sérii , teď tu však často vidím ječící lidi a nadávající jedince jak se jim ta hra nelíbí a tak . Tak jí nehrajte a je to vyřešené.
Kontaktní údaje