.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lordus
Text: Vite, tahle hra neni dokonala, ale uvedomte si jednu vec: vetsina kritiky se podle meho nazoru tyka toho, ze hra F3 je primarne a ted si to priznejme, vyvijena na xbox360.. at uz kvuli ovladani, grafice, interface, ale i herniho pojeti.. Proste typicky hrac konzolista si poridi xbox proto, aby kdyz prijde z prace, pustil stroj, zahraje si hodku dve hru, pak toho necha byt atd.. Takove to nonstop vysedavani a zkoumani kdejakych blbinek ho nezajima. On si chce v tom case uzit maximalni porci zabavy. No a ted si polozme otazku, proc je ta hra prilis konzolova? Protoze ja, vy, vsichni tady strasne krademe hry a software obecne, tak se nedivte, ze ta hra neni urcena pro vas, PC hrace, kde puvodne vznikla, ale pro xbox, protoze nikdo z vas taky prece nechce makat zadara.

Uz prestante plakat, dospeli jste, vite, ze f1 a 2 budou vzdy neco vic, jako prvni sex nebo prvni auto, ale zivot jde dal. F3 nabizi slusnou porci zabavy, neni dokonaly, mozna nebude ani legendarni, jako jeho predchudci, ale popravde mi reknete, ktera divka je, kdyz jste puvodne su..kali 10 *. Nekdo muze namitnout, ze 10* je ideal a ze nema cenu ji menit, ale ja se tazi, mam kvuli jedny 10* vynechat vsechny 7*,8* a 9 hvezdickovy slecny?
Kontaktní údaje