.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Shodou okolností je tento quest jedinej, kterej mě opravdu naštval. Moje volba padla na domluvě obouch stran. TO jak se to popisuje v článku je mírně směšně. Na jednu stranu říkáte že ghoula co se chystá vyvraždit věž byste dovnitř nepustili, ale na druhou stranu lidi co se chystají stejně tak vyvraždit ghouly nic moc nenamítáte :) Domluvit oboum stranám je naprosto vyhovující řešení. Rozhodně lepší než někomu vnuknoout myšlenky, že vlastně do věže nechce a že si má vlastně založit jiný městečko :D vtipné. Pocuď by to ještě šlo. Průser ale je, že jakmile dohoda proběhne a by se tam vrátíte po nějaké době, tak jsou lidi vyvražděni. U těch netolerantních mě to ani tak nevadilo ale polovina lidí tam bylo vyloženě hodných (a bohatcýh. není špatné být bohatý). Ghoulové tedy jasně porušili dohodu a měli by pikat. Zabily nevinné lidi, kteří vůči nim byly tolerantní. Tato část není špatná. Naopak. Vybočuje ze zaběhnutého koloběhu, problém, řešení, konec. Prostě příběh questu pokračuje nečekaně dál a má následky a s těmi se musíme vypořádat. Moji volbou tedy bylo popravit Ghoula za to že vyvraždil hotel. A tady je chyba tvůrců questu. Zabití ohodnotí špatnou karmou, což je nesmysl. Pokud by to karmou neohodnotili nebo ohodnotili kladně, byl byl quest naprosto v pořádku.

A další diskuze o tom že tam chybí taková a maková možnost :) to je k smíchu uplně. Jednou si uvědomte že je to pořád jen hra, která dává na výběr z určitého počtu možností. Nikdy nebudete moc udělat cokoliv si zamanete i když byto někdy bylo fajn. Nebylo to tak nikdy v žádné hře, ani v F2
Kontaktní údaje