.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Boodin
Text: Ja si se strazcem normalne popovidal, stale jsem hral na mirovy reseni. Popovidal jsem si s Royvou babovkou a zamyslel se, jaky to musi byt pro ghula se vzpominkami na \'smoothskin\' sex, protoze mi vykladala, jak se za ni vsichni otaceli. Nakonec jsem pohovoril s Royem a nabidl mu nejprve mirove reseni, upozornil ho na jeho soucasnou dobrou situaci. Stale mi agresivne odpovidal, ze tu \'ruzovou verbez\' vyhladi a kdyz jsem odmitl pomoc, tak mne varoval. Jina cesta proste nebyla. Zastrelil jsem ho. V tom se na me celkem logicky vrhla jeho pritelkyne, tedy i ji jsem zkratil utrpeni. Nu a naknec se priritil strazce a zacal do me palit jak zjednanej. Tedy i jemu jsem ukratil utrpeni, protoze si pred tim stezoval, ze byl vedec a ze makal na velkych objevech a ted je vsechno zle. Nemel jsem nejak vycitek, protoze jsem pacifikoval jen nabeh na konfliktni situaci a militantni Roy se chystal na neozbrojeny obyvatele hotelu. Karma mi vylezla na \'Legendu vaultu\' a na mistnim foru jsem si vyslouzil osloveni \'hovado\', coz mne stimuluje k opusteni debaty:)

Pohlizet na herni system z pozice RL \'prodemokratickych\' postoju je proste kontraproduktivni, nebot system hry je jen naznakem moznych situaci a s RL nema zhola nic spoleceneho:)
Kontaktní údaje