.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: szotouch
Text: V Tennpeny jsem byl jednou \"zlý\" rasista, a ghůly jsem krocnul (kdo by chtěl takovou špínu ve svém luxusním bejváčku, což?:) A jednou dobrá naivka, musím říct, že mě nepřekvapilo slyšet od Roye, že si to už vyřídil s tím staříkem (který střílí totálně naslepo po okolí, a \"vystěhovává\" lidi z Megatuny - o tom, jak to Burke skoulel neměl ani tucha. Vlastně docela pohodovej svéráz). Překvapilo mě, že byl schopen si poradit s celou dobře vyzbrojenou střáží i tím starochem. S tím bych měl problém i já s VATS narozdíl od Roye. Toho jsem sundal o dost snadněji. Ale dobře, jako morální šok je to fajn (já mu pomohl a teď jsem spoluviník!) Horší je, že klesá karma za jeho likvidaci. Nejlepší řešení mi pak skutečně připadá, se na celej kvest vykvajznout. Což o kvalitě kvestu skutečně moc nesvědčí:D
Nevíte někdo, jestli se Roy dokáe dostat do věže i bez vaší pomoci? To by bylo špatné, protože po zlikvidování \"divokejch\" se další už neobjevují. (chodil jsem to s tou zlou kontrolovat, než mě to přestalo bavit. Sorry Royi. Ale upřímně, byl to hajzl, do pekla s ním!:D)
Kontaktní údaje