.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: gogolak
Text: Nemám nic proti příznivcům Falloutu 3, ba co víc, respektuju jejich názor. Ale vadí mi fanatičtí odpůrci starých dobrých Falloutů. To jsou totiž vesměs děcka, co v době, kdy tyto už dnes legendární RPG vyšly, tahala za sebou kačera na provázku, čili nedokážou pochopit jejich hodnotu. Takovou skvělou hru dokážou během chvilky arogantně odsoudit se slovy: \'\'To je sračka. A jak hnusně to vypadá.\'\' Samozřejmě, pro mě jsou některé hry, jako třeba Dune 2 nebo Doom, dnes už také kvůli grafice nehratelné. Ale beru na vědomí jejich hodnotu pro herní komunitu, rád vzpomínám na časy, kdy jsem u toho ještě v devadesátých letech s bráchou jako malý kluk sedával. Dnes už bych je rád nemohl, ale Fallouta si rád zahraju klidně znova. Podle mého názoru nijak odpudivě nevypadá, ta grafika rozhodně neurazí. Ale to není to hlavní. Fallout, to byly přece vždy košaté dialogy, skvělý příběh, vybalancovaný systém SPECIAL, jednoduché a srozumitelné tahové souboje a výborná atmosféra postapokalyptického světa. A bohužel některé z těchto prvků, co jsem právě jmenoval, Falloutu 3 chybí.
Kontaktní údaje