.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Celkově se v městech nedá nic moc dělat, a tempenny jako bos vám je úplně u prdele nemá žádný smysl, je tam prostě daný, nedá vám žádné jinačí úkoly, jeho \"byt\" je prázdný, nic se o něm nedozvíte, prostě tam ,jen, je a prostě se stím smiřte....to samé platí o dungech například v Old Olney, kde se vzala v tom podzemí ta lékařská zbroj ? proč tam byla ?

Nevím proč ale předevčírem jsem měl slabou chvilku tak jsem se koukal na F3 modifikace, tak sem si řekl, že je zkusím a znovu nainstaluju Fallout3 a začnu hrát, bylo to o něco lepší, ale to co mi na F3 vadí, mi žádná plugin nepřinese, je fajn že mám hezčí grafiku, napravený systém levelování, jenže pořád tam jsou jen dvě na sobě nijak nezávislé hlavní lokace, ve kterých je cca 5questů jinak nic - to je prostě málo, dungeony nemají žádnou logiku a smysl...
\"Prostě tam jsou. A proč tam jsou? Prostě proto...neptej se pořád pyčo\"
- asi tak nějak nám uvažoval todd...aspoň kdybysme se dozvěděli něco o vaultech, v BoS mají přece všechny zmapované - ale jak se lognete do počítače tak drobnost kolik jakého vybavení, který vault měl se dozvíte, ale co se tam podělalo se nedozvíte ani z PC od správce v daném vaultu...a o dungeonech, co se tváří jako laboratoře se nedozvíte vůbec nic, a ještě hůř nic tam ani nenajdete...zamčený sejf má v sobě v 90% případů hovno - známý problém z oblivionu a zůstal neopraven, nevidím pak důvod proč do toho podzemí pořád lozit....celkově jsem se znova zklamal když jsem tuhle hru znova nahodil na PC a berte to třeba tak že si musím někde ulevit...ale zase mě ta hra sere...
Kontaktní údaje