.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: bill
Text: Mne osobne sa pozdáva myšlienka nejakého \"aristokrata\", ktorý to chce vyhodiť len pre potešenie. Konkrétne tu by som ani iný príbeh nechcel. Čomu ale nerozumiem je to, že ludia pokojne žijú okolo nevybuchnutej bomby a nesnažia sa ju zneškodniť (na túto otázku dá vysvetlenie Moira, ale vysvetlenie je to trápne, vraj, bomba neubližuje mne tak ja nechám na pokoji ju). Tiež je divné že človek kt. ma vidí prvýkrát v živote (Burke) mi zadá tak klucovu ulohu ako je znicenie mesta.

S autorom članku ale plne suhlasim v tom že F3 je šitý horucou ihlou a je tam spusta nevyužiteho potencialu. Vraj je to dané nedostatkom času, ale asi to nebude ten dôvod, pretože ak by bol dôvod nedostatok času, Bethesda by sa snažila napraviť tie chyby v datadisku (resp. stiahnutelnom obsahu, DLC) - lenže vidime ake zhovadilosti sa na nas chystaju. Bethesda považuje svet F3 asi za hotový, dokonceny a vycerpany, ked pripravuje ako namet \"virtualnu realitu\" vo F3 (počítačová simulácia invazie).
Kontaktní údaje