.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lukasenko
Text: Jako všechno moc hezky synci avšak vězte že era monumentálních RPG o kterých mluvíte ...se ztratila spolu s Interplayem a Black Isle....pokud to někoho mrzí tak by měl unést všechny bývalé členy týmu a něják úžasně je motivovat a inspirovat, aby spatlali znovu něco takového...jinak to bude vždycky jenom nedodělek či špatný pokus...přijde mi to trošku fanaticky brečet jak to mohl Tenpenny vyhodit když to není vidět na obzoru. My už všichni víme, že se to někomu nelíbí, ale proč se v tom tak babrat a málem si kvuli tomu rvát vlasy jheště půl roku...každý už snad svůj názor řekl ..... ale proč ne taky je to kvalitní náplň času psát recenzy na to jak mě zklamal quest s tím nevyzpytatelným stracem. Chápu, že to někoho mohlo zklamat a jak tu čtu ty vaše dojmy ....tak vás i lituju ...sedíte u monitoru prozkoumáváte každý kout té bezduché hry a při pohledu na Tenpennyho torzo letící z veže dolů si uvědomujete, jak vás to hrozně se.e, že tu vlastně nic není a vy jste za obětovali tolik peněz v očekávání toužené spásy ....hrozný pocit asi taky zpracuju nějákej quest .... abych jim to taky nandal a ukázal že jsem nekompromisní fanda, co jim jen tak něco nesežere a kterýmu je už všechno jedno, když to tak zprasili. A na závěr bych chtěl říct že bych to udělal milionkrát líp to fakt není možny všechny questy nechápu a napsal bych je líp.
Kontaktní údaje