.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Džugašvili
Text: Hudba je hrozná, nemám nic proti Inon Zurovi, který ji má na svědomí, ale todle byl fakt krok vedle. Hudba v původních Falloutech dokonale vytvářela atmosféru, v F3 ta hudba působí poněkud křečovitě.

Wasteland - copy&paste krajina, která je (aby nevypadala tak prázdně) NAPROSTO NESMYSLNĚ posypaná skálama mi vůbec nepříjde dobrá. A co teprve ty nechutně lineární města plné barikád...

VATS - není špatný, ale kdyby ho více vychytali, byl by lepší (střílení skrz nepřítele, střílení do zdí atd.). Nemohu se ale ubránit dojmu, že VATS je ve hře jen z jednoho důvodu a to je prodloužení herní doby. Kdyby se dalo lépe bojovat bez VATS, člověk by měl hru projítou 10x rychlejc...

Ruční odemykání zámků je vyřešené dost divně - Nejvíce mě iritují ty hlášky \"K otevření tohoto zámku potřebujete (PŘESNĚ!) 40% lockpick\", do té doby se ho nemohu ani dotknout... A až už si ty body nahrabu, tak ho ještě musím ručně vypáčit. Příjde mi to stupidní, kdyby tam bylo jen páčení, bez nutnosti dávat si body do lockpicku, tak budiž, ale skloubení obou dvou věcí je vyloženě otrava a beru to jako jeden z pokusů prodloužení herní doby.

Dabing - těžko hodnotit, rozhovory jsou tak nezáživné a nudné, že je nezachrání sebelepší dabing.

...

Mrzí mě, že F3 dopadl tak jak dopadl. F1 & 2 jsou pro mě jedny z nejlepších her, které si vždycky s chutí znovu zahraju. F3 jsem hrál jednou, už je pryč z hadru a vím jistě, že už ho tam nikdy cpát nebudu. Je sice hezké, že komunita tu hru tak překopává, ale todle měli udělat dávno autoři a vydat to pořádně vyladěné a ne jako nějaký dojebaný polotovar

Kontaktní údaje