.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lordus
Text: Srovnavat F1,2 s F3 je podle me jako srovnavat moje prvni auto s tim soucasnym..

Co na tom, ze prvni nemelo klimatizaci, melo jen ABS bez kontroly trakce, jen 2 airbagy misto soucasnych sesti a ze pri vysokych rychlostech podivne hucelo, takze jsem nepotreboval ani presny tachometr, kdyz jsem rychlost poznal akusticky.

Bylo to moje prvni auto! Auto, kde jsem poprve sesplapl pedal plynu az na podlahu a nemel jsem vycitky svedomi, ze nekomu cizimu nicim motor. Auto, kde jsem poprve pichnul a menil jsem kolo, auto, ktere jsem poprve pouzil pro nestandartni (tehdy) umisteni pro sexualni hratky se svoji byvalou slecnou. ...

F1, 2 vzdy budou vyjimecne, mozna ze uz si je nikdy kvuli nedostatku casu nezahraji, ale nikdy na ne nezapomenu.
F3 je novy, odpovida soucasnym trendum, vydany spolecnosti, jejiz prvotnim cilem je zisk (narozdil od predchoziho vydavatele Falloutu, jejichz prvotnim cilem nejspise byla ztrata..).

Az budete starsi, tak se na to budete koukat stejnym zpusobem. A zjistite, ze VATS, 3D, relativne kratky hlavni quest, klimatizace, kontrola trakce, tempomat, palubni pocitac nejsou az zas tak spatne vymozenosti.

Necht moje prvni auto odpociva v pokoji (resp. at si s nim bratr taky uzije sve ;) ), ale na muj sestivalec mi nesahejte.

P.S.: Lockpick a science je zde vyresen genialne.. pamatujete na ty vecne save/load v jednicce a dvojce, kdyz jste chteli neco otevrit.. tady v teto hre jsem save/load provozoval jen ze stereotypu kratce, nez mi doslo, ze je to naprosto zbytecne a zaroven me to nutilo davat si body do techto vlastnosti, zase narozdil od puvodnich dilu, kde jsem daval body hlavne do science, pac lockpick sel vzdycky nejak pomoci save/load obejit.
Kontaktní údaje