.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: mi.
Text: tak:
to Ratmamahatma: Jisto jistě určitě jo, ale omluv mě i když Blizzard zbožňuju rsp. Diablo1,2,Exp. super kousky, ostatne Warcrafty a Starcrafty sem si taky pustil, jistojistě nešlapli vedle ani s WoWem. přesto je WoW opravdu jen továrna na penize jem sice jen bývalím hráčem, ale prostě už jen ta stupidita hry, kdy človek potřebuje mit minimalně 30-40 schopnejch lidi bejt několik dnu v týdnu u pc a furt raidovat.. a věčně se soustředit no je prostě vidét, že tohle zvladlo jen pár guild a progress se pak už jen kopíroval. Dost WoWu. ted k Diablu 3? Nevim jestli se tady ukazujou nejaci hrači popr. hraci BN.. ja si D2 hraju jiz od vydani a vždy se k němu rád vracim. Ale ty obrazky nového diabla mě příjdou prostě slabota :( ač nejsem skalním příznivcem moderních kamer, tak i přesto si prostě myslim, že hry typu WoW,Warhammer online, Connan teď stavjej on-line rpg. Tak se nechám překvapit jak se jim ta D3 povede.

smejki: No nevim Bioshock jsem dohrál a teda dobře uznávám grafika opravdu hezká, tajemné prostředí, ale lineárnost všeho.. vpodstatě DOOM1 v hezčí grafice a to v DOOMU bylo více místností :D. Ale je fakt, že to neni propadák jak ostatní nesmysli co vycházej.
Kontaktní údaje