.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Knedlik
Text: LIPO: s tema mestama jsem cca stejne: teda uplne presne stejne. A doktor z Golden Valley vali kliny o Forth City, kde dluzi prachy,ktery ma byt na jihu, samozrejme se neobjevi na mape, takze nevim, jestli je to naschval, nebo chyba hry. Samozrejme vyptavat nebo nalezat lokace je zabavnejsi, nez jen proletet mapu, bohuzel, tohle je zatim trochu slabina modu, ze stopy na sebe nenavazuji uplne dobre (napr. o Golden Valley a MCR jsem nenasel ani zminku od NPC, nebo kusu papirku).
Diky vsem za popisky, bohuzel uz jsem bez dynamitu, takze si neoverim, zda se uran dostane v MCR (protoze jsem polital soucasny mesta a ani v Miners NPC nereaguji).
K te UMB: nechtel jsem prave tady naprimo rikat, jak zprovoznit ten druhy vchod,aby si hraci taky uzili vlastni invennce :) Zase je fakt, ze ten generator v hornim rohu je malinko zasek, kdyz mate malo dynamitu a je tam cca 8 veci na odbouchnuti-to se pak tezko delaji rozhodnuti :D

Kontaktní údaje