.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lipo
Text: Knedlík - Jasně, nemám nic proti kompletnímu vyhlazení, kdyby a) se neztratil klíč potřebný k osvobození věznů b) Šerif mne stále posílal bez důkazů do háje

Koukal jsem na ty questy a jediné, které se mi neobjevily:

Wasteland Prison Quests
{102}{}{Help Scott and his men to take out the guards by surprise.} - Myslím, že to bude splnitelné, až najdeš a vrátíš toho vězně.

Farmers town Quests
{600}{}{Find a plow for oldie.} - Nenašel jsem pluh.
{601}{}{Get a new rope for Oldie\'s well.}
{602}{}{Oldie needs broc flowers and scorpion tail samples to finish his potion.}
{610}{}{Find out who commited Stockmen\'s robbery.} - Je tam jeden stůl, který se dle popisu dá zničit zase Tvojí oblíbenou výbušninou :) ale přes stráž se tam nedostaneš.

Golden valley Quests
{804}{}{Sheriff wants you to take into custody local drunk named Bob.} - Tady pozor, nejdříve musíš šerifovi říci, že upřednostňuješ pěstní souboje než střelbu!
{807}{}{Replace broken air purifier for Clark.} - Clark mi nic neřekl, ale prohledal jsem onu čističku a úkol mi naskočil...
{808}{}{Deliver Garol\'s personal letter to his vife in Miners town.}
{810}{}{Help Aston to get uranium ore supplies for power generator.} - Kde hledat uran, v dalších městech??
812}{}{Get new water chip for water tank.}
{815}{}{Get a doctor\'s bag for Aston\'s imprisoned man.}

... Questy, týkající se (neobjevených) měst, raději nezmiňuji... :)





Kontaktní údaje