.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Vic
Text: Je to těžký já hraju od roku 1995 a až do roku 1998 - 1999 (nevim teď přesně kdy Level dal plnou hru Fallout zadarmo na CD) tak ty hry byly vesměs jen o akci viz. Doom, Duke Nuke,... Ultima a podobný tady kde žiju se moc nechytali protože vesměs většině stačí jen ta akce u který se nemusí moc myslet, nebo sport jako NHL, nebo Fifa. Ale žije v mém okolí spousta bláznů(jako já), kteří si Fallout pamatují a rádi si ho zahrajou, nebo jiní blázni sahaj zase po Jaged Aliens 2 i když to je spíš o taktice než o příběhu, nebo po Diablu 2 ve kterým ten příběh taky moc neni a jde jen o to mlátit ty potvory, který se Vás snaží zabít. Co tim chci říct: já hraju hry rád, a mam rád když mi hra vydrží dlouho, ale je smutné že v dnešní době musí mít našlapanou sestavu aby si mohl zahrát něco nového co mu vydrží jen na odpoledne. Zatraceně vždyť vývoj her to je dlouhá záležitost, nestihne se to za měsíc. A výsledek cena od 999 - 1199 Kč a za to si většinou koupíte zábavu na odpoledne(4-6 hodin). To je pomalu lepší si koupit knihu je to levnější a vydrží hodně dlouho.
Kontaktní údaje