.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Eagle
Text: Ďalší veľmi kritický, ziaujímavo napísaný názor, typického šialeného Brahmina!

Ja mám velmi rád Fallout. zoznámil som sa s F2 v r.2004. Už to nebola žiadna novinka takže vidíte že niesom neaky nextgen uctievač. Vtedy som nic o Fallout-e nevedel, no počas hrania (a po dohrani) na mňa tak zapôsobila, ze musim len súhlasiť s vami o najlepšej hre všetkých dôb! Bohužial F1 som doteraz nezohnal, tak Mastera poznam len z Youtube. Preto sa nepovažujem za takého znalca ale čo tu zatracuju F3-nechápem. Tvrdíte: Je to dobrá hra ale zlý Fallout! Podla mňa nieje až taký zlý. Má tak 60% z F-atmosféry, ak nie viac.
Nadávate na copy-paste. V F3 je cca rovnako vela opakujúcich sa prostredi ako v F1F2
VATS-má vela nepriatetelov v tomto Vaulte. neni doknaly ale inak by tých naspeedovanych feťákov nebolo mozne zámerne takticky zranit(zmrzačím mu nohy? alebo mu vystrelím zbraň z ruky? sejmem ho ranou do hlavy)
Najmenej oprávne nadávanie je na Questy! veď taký REPLICATED MAN má asi 6 ukončeni!

No s mnohýmy vecami súhlasím. Málo zbraní, nevyváženosť(preto hrám na HARDEST), no čo ma najviac nasiera je: SPECIAL a Tagy a Traity. to je des!

A teraz k téme. Námietky na čas su pravdivé ale nieje to také hrozné. Čo vážne vadí je to o tých lokáciach. v F3 je vela malých=vela a vela uplne na hovno(max 1 quest(big Town)) kdežto v F1F2 su MESTÁ s neakou dušou,aurou(New Reno/Vault City) a naozaj je to miesto v ktorom je čo riešiť a neaku dobu tam aj pobudnete. V F3 su take miesta asi len dve.
Ďalej. \"Takto pustina po jadrovej vojne nevyzerá...blablabla\" . Neviem kolkýmy atomovkami by ste na Washington DC isli vy, no ja by som tam putil MAX JEDNU. a nech je to tá v Megatone. a hurá Washington stojí tak ako ho tu máme-poškodený neakými otrasmy alebo čím. NETREBA DO VŠETKÉHO RÝPAŤ!!! stačí trochu fantázie. (udalosti po odpáleni Megatonu nechajme tak. Berme to iba ako spestrenie, mohli tým kludne ukončiť hru-predsa len pozerať na jadrový výbuch ako na divadlo z prvého radu? Dal by som hned za to Briefing:Hrdina lahol popolom a zobral so sebou aj skoro všetkých v oblasti, a taky RAVEN ROCK by mohol pežiť:)

Máte pravdu že to nieje ďaleko od tupej fps-ky. Ako pisal autor: háveť za každým šutrom, sem-tam hunter ci karavana. Drvivá väčšina lokácii služi len na TUPÉ vystrielanie(Bethesda Ruins) aj tam niekedy daju niečo zaujímavé ale to \"zaujímavé\" na vás hneď zaútočí.napr. Red Racer Factory, alebo úplne v JZ rohu mapy je budova plna Ferral Ghulov a najde te tam chlapíka čo so mení pomaly na Ghula(necháva správy)ale najprv striela a ani sa nepýta. Chcel by som vedieť kolko textu rozhovorov obsahuje F2 oproti F3

Neni to asi všetko ale aj tak končím. Nechce sa mi písať ďalej.
Kontaktní údaje