.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kallessin
Text: Tenhle článek říká pravdu. Vystihuje poměrně dobře chyby F3 a některé dokonce ani nezniňuje.
Já sám hraju F3 docela rád a to i přesto, že toho má s původními Fallouty jen málo společného.

To že mě F3 baví je možná způsobeno i tím, že jsem nikdy nečekal, že to bude půvdní Fallout. To ani nikdy být nemohl a ten, kdo tu brečí, že to není F2 nebo F1 má asi černou pásku přez oči.
Čekat že F3 bude naše stará dobrá legenda bylo bláhové. Neříkám, že by to nešlo, ale je to skoro nemožné. Je to jaky kdyby jste chctěli, aby váš nově nazorezený bratříček vypadal stejně jako ten co mu je 10 let.
Ale kdo ví, třeba další generace dostane od svých rodičů jen ty dobré geny a vzejde z toho něoc na srovnatelné úrovni jako staré Fallouty.


Jestli chcete, tak se do mě můžete pustit, ale musím vás vyvést z omylu. Nehodlám se s nikým dohadovat, pouze jsem vyjádřil svůj názor, ať už je špatný nebo dobrý....
Kontaktní údaje