.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Jeden příspěvek jsem hodil do aktuální novinky.
Jednak já nikam nemířím. To co píšeš je s prominutím není ani trošku pravda. Chápu že že někdo F3 nemusí (silný výraz zhnusit lecos napovídá :) ), ale co to má společného ke \"vztahu\" k enginu a především k nástroji na tvorbu? Tak pokud se někomu snad hnusí F3, tak mu to nic nebrání v tom aby použil nástroje a udělal něco svého. Podmínka že to musí být F3 fanda je naprosto zcestná :) Samozřejme tím myslím lidi co chtějí tvořit. Naprosto neoushlasím s názorem \"Nelíbí se vám F3, tak si ho změňte\". To je samozřejmě hloupost.

Mno a k tomu moddingu...pravda je uplný opak co píšeš. Tím neříkám že mě to nějak těší nebo že je to tak lepší, ale je to tak. F1/2 jsou bohužel staré hry a té době se moc módy nepodporovaly. Proto kdo chce dělat mod pro F1/2 tak tuším že to chce trošku zručnosti. Že i po tolika letech vycházejí módy je úctyhodé, o tom žádná, ale kvantitnou (o které právě ty mluvíš) se F3 nemohou vůbec rovnat. Stačí zkouknout tento web, který určitě znáš http://www.fallout3nexus.com/downloads/categories.php
Pokud pomineme že se tam nachází i spousta braku, najdeš tam takové množství různých úprav, grafik, zvuků ale i nových questů a příběhů, že to prostě s F1/2 nemůžeš porovnávat. Porovnávat kvality ani jeden nemůžeme, protože z příspěvku vyplývá, že nové queesty a příběhy jsme ani jeden nezkusily.

Čili jak říkám, herní úpravy stonásobně více žijí v F3, což je prostě díky nástrojům a \"novotě\" hry logické. Nijak tím neubírám na kvalitách modů F2, ale nenazývejme modding F1/2 bujnějším jak v F3
Kontaktní údaje