.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: Kalimero Kalimero, umíš ty vůbec číst? Odpovídáš na něco, co jsem vůbec nenapsal. Jak pro tebe typické.

Nikdy jsem nic nepsal o tom, že by staré Fallouty měly více modů než Fo3. Samozřejmě, že nemají. Mluvil jsem o velkých modifikacích/totálních konverzích s vlastním příběhem a novými lokacemi. Ukaž mi jedinou takovou modifikaci u Falloutu 3.

To, že si myslím, že by editor měli používat hlavně fanoušci Fo3 a ne ti, kterým se nelíbí má svoji logiku, což se ovšem nedá říct o tvé \"slohovce\", kterou bych, jen tak mimochodem, oznámkoval za 5 8-)). Proč bych měl dělat něco v editoru vytvořeném pro hru, ve které se mi toho víc nelíbí než líbí? Tzn. nemůžu využít většinu věcí nabízenou editorem. Proto je G.E.C.K. primárně určen fanouškům Fo3 a ne nikomu jinému. Pokud bych chtěl něco vytvářet do Falloutu v nové grafice, tak můžu třeba použít Half Life 2 editor. Nedoufám ale, že to pochopíš.
Kontaktní údaje