.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lordus
Text:
Vite, mozna je tedy chyba ve mne a mam asi jine chapani vyznamu komunitnich webu. Jak jsem jiz rikal, preci to neni jen o tom sehnat tu hru, ale pokecat si behem toho na chatu s tim, kdo mi odpovi, lehce pratelsky poklabosit a zavzpominat si u toho na stare Fallouty.. Vzdyc co jineho nam hracum, kteri je dohrali 3x a vicekrat zbyva?

L:\"Kde se to da sehnat\"?
K(omunita): \"Jde to stahnout pouze na netu, odkaz v clanku\"
L: \"A sakra, to jako nedelaji krabicovou verzi? Klasiku bych chtel v hmatatelnejsi podobe.\"
K: \"Nene v EU se to v papiru sehnat neda.\"
L:\" Skoda, no.. a ted me napada, neprodava se to v US v krabici? Ze bychom to koupili tam a pokud by to nechteli poslat do EU, muzeme vyuzit prostrednika, koupit toho vic a usetrima na shipping\"
K: \"Zajimavej napad, ja to jeste nemam a do papiru bych v teto podobe sel.\"
....
----------------> Chapete? Tohle tak nejak od komunity ocekavam, misto toho se tu musim hadat a branit se urazkam. Jestli jsem pojem komunity spatne pochopil, tak mi to reknete, ja se Vam vsem omluvim a uz sem nikdy nepolezu.

--> martin3389: Vis clovece, tady na tech strankach vetsinou byvaji odkazy lepe vysvetlene, proto jsem nad tim neuvazoval. Asi jsem moc narocny..

--> smejki: receno v nadsazce (\"neznas ggle krtn\")

--> JaW .. vis clovece, urazet muzes koho chces, ale zatim ses mi nevyjadril k memu chapani vyznamu tohoto webu, to plati i pro ostatni

--> Sius: \"když tady pan právník volí cestu nejmenšího odporu a raději se pohodlně zeptá a počká si,\" MUHEHE, tak je tohle komunitni web kde se lide stejnych zajmu soustreduji k uspokojovani svych potreb? A je spolecnym jmenovatelem Fallout nebo neochota a vulgarismus?

Vite panove, mate obsah sdeleni a jeho formu. Tady se nekdy na podzim, vlivem neustaleho detinskeho handrkovani o tom kdo ze to pokazil Fallouta (jestli Bethesda, nebo Iply, kterej si s nim nevedel rady) rezignovalo na formu. Viz prispevek JaW, za ktery se ani neomluvil.

Ano, JaW, mas vlastne pravdu, jsem Blbec a Idiot, pokud ocekavam smysluplne a podnetne reakce vtahujici se k memu dotazu na diskusi pod zdejsimi clanky. Musim si ale polozit otazku, zda Vas to tesi... /-:
Kontaktní údaje