.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Beleven
Text: Dobrý, dobrý. Miluju Fallout 1 a 2 (Tactics už o poznání méně) Fallout 3 mě bavil. Ano, byly tam vady (chybějcí atmosféra některých oblastí, žádný popis předmětů, nedostatek měst), ale i přes to je to pro mě velice dobrá hra. The Pitt jsem nehrál, ale vypadá dobře (čekám na legální kopie v ČR), Anchorage beru jako takovou hříčku, kterou bych hrát nemusel. Broken Steel, na to se těším. POINT LOOKOUT mě neláká, ale neurazí. Ale Mathership Zero!?????!!!!?!? Todd je magor, který nepatří do vedení Fallout projektu! UFO ve Falloutu jsem bral vždycky jako dobrý žert. Ale založili byste na vtipné hlášce z filmu celý nový projekt? Asi ne (i když, dějí se věci). Opravdu dobré, doufám, že v tom přídavku bude Hvězdná pěchota a nakonec uvidíme FALLGATE i v televizi... :P Vzhůru do toho, Go\'aldi, použijte MEGAPhaseri a zničte celý wasteland (Toddovo pískoviště, kde je Bůh!!!)... :P Doufám, že mu to dělá dobře...
Kontaktní údaje