.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: exac
Text: Alderk, ano, doba pokročila a nové hry jsou svým audiovizuálním zpracováním mnohem přitažlivější, než ty staré. Jak ale píšeš, že F3 hrajou lidé spíš kvůli střílení - z mého pohledu je F3 hodně špatná střílečka. Postava ve hře reaguje příliš těžkopádně a tak třeba vykukování zpoza rohu (vypálit dávku a skrýt se) je sice použitelné, ale vůbec mě to pro tu pomalost nebaví... běh je taky pomalý a pro přebíhání/uhýbání při přestřelkách nepoužitelný... krytí přikrčením se za objekty - hra na to evidentně není navržena a pokusy o něco takového u mě vyvolávaly pocit marnosti. A střílení, kdy mám v mířidle protivníka, nicméně nábojema střílím do objektu vedle hlavně - taková střílečka je k ničemu. Já F3 hraju tak, že si vezmu nějakou silnou zbraň, připloužím se k protivníkovi a pálím, dokud ho nesejmu. Téměř žádné krytí, žádné taktizování (jen se občas zneviditelním), VATS nemám důvod používat, s levelem 20 získaným daleko před polovinou hry jsem prakticky neporazitelný a kdyby přece jen něco, stačí si vzít během střelby stimpack, kterých mám, jakož i všeho ostatního, nadbytek. Na nejtěžší obtížnost byly souboje zdlouhavé a tak to kvůli jejich zkrácení hraju na obtížnost těžkou. Jako střílečka je u mě F3 propadák.
Kontaktní údaje