.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Alderk
Text: To Psychotic : No mě nejde jen o to aby mě to bavilo x hodin, rad bych taky někdy hru dohral a to se mi zrovna u Oblivionu nepovedlo. Je fakt že srovnavat hru se volnym světem a linearni hru jde asi těžko, ale většina her s absolutní volností mě dost rychle omrzela nebo jsem je prostě nedohrál. (vyjímkami je Fallout a tebou jmenovené WoW). Kvalitu hry hodnotim hlavně podle toho jakou mam chť se k ni časem vrátit. Jestli vidíš Zaklínače jako béčkovou hru tak nevim jak vypadá ačková. Rozdíl u Zaklínače od her z USA je snad jen ve velikosti reklamy ( masivních reklam se asi zaklinač v zamoři nedočkal). Dlaši naraz s volnosti světa jsem měl u Gothicu kde mě jednička s dvojkou chytli absolutně a u trojky kde je volnost opravdu velká jsem se po čase začal nudit. Pravě G1 a G2 mi hodně principem připomínali F1 a F2. Vlezeš tam kam nemaš a dostanš na frak. Oblivion bych možná byl schopen dat na uroven Gothicu 3 ale ten blbej system levelovani světa podle postavy mě znechutil stejně jako logické kopance ve fungovnání světa. Volný svět musí fungovat a když nefunguje tak hra nestojí za nic. Proto mam radši uzavřený svět Gothicu a zaklinače než nefungující trosku Oblivionu.
Kontaktní údaje