.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Deva
Text: Děti nejsou gameři, ty sračky je hrát nenechám, a na moje zboží mi nesáhnou! At si hrají venku, at ví co jsme si museli prožít :-) Ale vážně-Fallout 3 sbírá jednu cenu za druhou, nejprodávanější, cena za scénář, zápis do Guinessa atd. ale jsem upřímně zvědav jak se budou prodávat další díly. F3 jsem si koupil originál hned jak vyšel, z úcty k předchůdcům, čekal jsem na pokračování spoustu let, nečetl jsem žádná preview, neviděl ukázky, chtěl jsem se přesvědčit sám (dokonce jsem přestal chodit sem, já vím jsem blasphemer), ale ted za sebe můžu říct že pokračování si nepořídím, protože u F3 jsem se nudil - kdyby mě alespon nasrala, bylo by to lepší. Protože Beth je s tím jak Fallout dopadl spokojená a považuje VATS za nejinovativnější věc v historii her, pochybuji, že se v pokračování něco změní. Takže o mě jako zákazníka určitě přišli, jen by mě zajímalo pokud to někdo vidí stejně a jak dopadne F4 prodejně.
Kontaktní údaje