.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: chekotay
Text: Jo, až budu nezaměstanný, také mám v úmyslu zahrát Planescape a Arcanum, ahlavně konenčně dohrát M&MVIII, snad mám někde zálohované savy... a jak se jmenuje ta hra, kde dostanu level za skákání? Tu bych si měl taky zařadit do portfolia. Škoda, že v F3 nemám levely za zapalování aut - to by měla Bethesda do budoucna napravit, myslím, že by to zvedlo úroveň hry mnohonásobně. A taky mi tam chybí nějaké perky na zapalování aut a účinnější zbraně na zapalování aut. třeba nějaká úprava plasmové pušky na pyro-auto-pušku...
Miluju ty jaderné hříbky, otřásání země, lítající plechy, a ještě lepší je, že když odpálím autobus v ležení mutantů, tak vše zahalí ohnivý mrak, a mutanti se koukají kolem sebe a nic nechápou, a přitom je to ani nezraňuje, stojí v ohni jaderného výbuchu a nic... takže je občas trochu opruz a já musím zabíjet i mutanty, aby mě pustili k dalším autům. Proč není v F3 nějaký perk \"přítel mutantů\", po kterém by na mně neútočili a já si mohl pohodlně zapalovat auta?
A neexistuje někde mapa všech lokací s autama, která jde zapálit?
Kontaktní údaje