.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Templayer
Text: Tjn ten black scorpion se opravdu nedal....tak těžký na začátek a taklehký později, to jsem u fallouta neviděl...ono je to tak lehký pozdějí asi kvůli tomu že se daj brnění z těla mrtvejch obětí vzít, celkově jsem si naspořil 30 tisíc prachů, ovšem vyskytl se další neduhl a asi tak i myšlený, neměl jsem je za co utrácet ! v obchodech pěkný nic málo nábojů a žádný pořádný zbraně. Pak jsem potkal skupinu highwaymanů kteří měli lovecký pušky, utočný pušky a jeden z nich měl sniperku i s nábojema, každej z nich měl 160 HP 8/ . Po několika hodinách se mi je povedlo zničit beze ztrát (kritičák - save, vedle - load) tak jsem si hru uložil ... do do další mapy a hups... Klint je fuč-sakra loadnu hru a zjistím že je poškozená a že jsem ty hnusáky zabíjel zbytečně :F . V době kdy má člověk 10 mm pistoli (kolt) a kopí tohle naštve. Mám taky sejf jak mi klint zmizel kterej bych mohl použít, ovšem je tu problém že jsem mu dal některý ukolový věci abych je netáhl sám (má velkou nosnost) :F :F :F
Kontaktní údaje