.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Sius
Text: Nevím, na to, že před x lety všichni čekali na zázrak v podobě pokračování a se s nima teď roztrhl pytel. Na každém rohu je vidět Fallout. Bum f3, bum 5x dlc, bum new vegas, bum fallout mmo...

Jediné v co doufám je jen FOnline: 2238, zbytek z falloutích novorodů jde už mimo mě. Vegas si pohlídám, ale mám obavy, že to bude jen pokus Bethe$dy trochu odlehčit od nenávistného spamu na jejich webovkách. Předhodí té nespokojené hráčské skupině něco víc \"oldschool/hardcore/fallout-like\", ale jen se zděšením si snažím představit co si Bethe$da vybaví pod \"oldschool/hardcore/fallout-like\". A to že na projektu spolupracuje spousta zvučných jmen není zrovna extra záruka. Koho chleba jíš...

Fallout 3 není žádný zázrak, je to těžce podprůměrná hra, stavěná na míru těm nej-ne-náročnějším hráčům. Hra jako samotná by u mě uspěla jako nepříliš vydařený pokus o zkopírování Serious Sama v postapo provedení, ale jako Fallout předčila ty nejhorší možné obavy => Fallout PRO MĚ nemá v rukou Bethe$dy budoucnost. A dost možná nemá budoucnost v rukou nikoho, kdo se bude snažit jeho jméno zpeněžit. Jednoduše dneska je kvalita lehce z módy a všichni volí cestu nejmenšího odporu při lovu na chechtáky. A při jednoduchých počtech, proč investovat do vývoje kvalitní hry, která uspokojí i náročnější hráče, když stačí investovat třetinu a zisk bude stejný, ne-li větší.

Proto pro mě jediné světlo na konci tunelu představují projekty fanoušků pro fanoušky.
Kontaktní údaje