.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kharkow
Text: Hnus, nedovedu, opravdu nedovedu pochopit jak někdo může takovým balastem zacpat tři a čtvrt strany?!?
Jedna věc je úprava, ale druhá naprosto stěžejní pak větná skladba, návaznost, dále aby z toho taky něco smysluplného bylo, ABY TO O NĚČEM BYLO, aby nebyl čtenář od začátku do konce naprosto ztracen a znechucen!!!

Vyloženě mě bolí prokousávat se každým další slovem a přemýšlím, jestli není vhodnější si nechat nafouknout a následně prasknout v rektu balónek naplněný rozmělněnýma chili papričkama, protože i to musí být schůdnější než číst takovýhle hnus.
Pocity z povídky pak jednoznačně vystihují výrazy: WTF?, Co to?, O čem to tu ku**a meleš?, Jak proboha? PROČ! dostavujíc se s železnou pravidelností v každé větě. Tímhle (nenazvu to \"dílem\") se mi autor vyloženě vysmívá do ksichtu a maže exkrementy po hlavě a tohle trpět nemíním.

Dá se to snad popsat méně explicitně, ale toto je jednoznačně největší sračka na kterou jsem (nejen) na stránkách VŠB za posledních X let narazil a velmi, velmi lituji těch promrhaných minut života ve snaze porozumět \"sdělení\"(WTF?!?) autora.
Jdu se vyzvracet, posrat, podřezat si žíly a spálit bradavky cigaretu!
Kontaktní údaje