.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Sius
Text: Zatím jsem přechroustal jen 1/4 filmopovídky a už z této části musím říct že povídka či román splňuje pár podmínek k tomu aby byl navždy zařazen do chlívečku škvár.
Jako první co mě jako čtenáře pomalu odrazovalo od pokračování ve čtení je neskutečná roztahanost díla. Věc, kterou by se dalo efektivně a kvalitně shrnout na půlce stránky autor úspěšně roztahuje na stránky čtyři. Další věc, která mi málem způsobyla infarkt je to, jakým způsobem autor ve svém díle zpracoval pipboy a zmínky o \"bojovém systému V.A.T.S\" ve mě vyvolaly projevy panické úzkosti. Doufám, že za stanou 28 se jich víc už nebude vyskytovat, jinak se náš gang ocitne bez vůdce ;). Mno a jako poslední bych autorovi vytkl celkový zmatek ve vyprávění příběhu. Několikrát jsem se musel vracet o stránku nazpět, abych vlastně zjistil o kom že to čtu. Postavy do příběhu vskakují bez jakéhokoliv \"představení\", jsou neslané nemastné a krom jména nemáme skoro žádné indície jak je od sebe rozeznat a tak jsem už párkrát ztratil nit...

Mno uvidíme. Jestli bude i zbytek takový, tak budu opravdu litovat času stráveného čtením něčeho (zatím) tak nudného.
Kontaktní údaje