.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Zob
Text: Díky všem za komenty, reagovat budo chronologicky:

Novason:
Místo kam se hrdina \"propadl\" byl mezisklad vyhořelého paliva z vaultu, který by mohl mít jaderný reaktor. A protože v původní mapě žádný takový prostor nebyl, schoval jsem prostor pod úroveň podlahy a oddělil od prostor Vaultu údržbovou šachtou.
Nechtěl jsem to psát natvrdo. Hrdina se choval nelogicky proto, že skoro pěržil svou smrt, setkal se s hrůzami, které viděl poprvé v životě a spadl pěkných pár metrů, takže tam mohl být i pěkný otřes mozku. Další možností zdroje nelogiky ve zmíněné části byla moje nepozornost, když se zažeru do popisu fyziologických změn, logika jde stranou ;)

Matt: Jo, ta proměna byla asi hodně násilná a křečovitá, hol pokus o psychologii selhal.

Obecně:
Hodně jsem uvažoval nad tím koncem, bylo to dilema.
Přemýšel jsem jestli ho rozvést jěště více, třeba tu psychedelii, nebo jestli zvýšit tempo a nechat konec tak trochu mystický a otevřený. Těsně před vydáním jsem jěště smazal doslov o tom, jak rodinka poutníků seškrabuje ze silnice kusy ghůla.
Kontaktní údaje