.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: s0f
Text: nuz, vazeny, neovladam moc slovencinu, nikdy sa mi ju nechcelo moc ucit a pokladam tento jazyk za nepodareny. dobre sa mi v nom pisu akurat basnicky, ale inak niesom zrovna stastny, ze som k nemu nedobrovolne fixovany. je mi preto blizsi liberalizovany prejav a liberalna odozva.

na druhej strane samozrejme uznavam ze tie chyby tam nemaju co hladat, no mam preto rozumne vysvetlenie:

tu poviedku som zacal pisat v open office, ktory som prave ten den zacal pouzivat a nemal som este nainstalovanu slovensku gramatiku. poviedkou som len chcel statisticky podporit chekyho iniciativu. ako pisu jaw a ratman, poviedka nesplna kriteria sutaze a ja som si toho bol vedomi uz ked som ju zacal pisat. pripadnej vecne ceny sa samozrejme vzdavam. korektury som zrobil az po uzavierke, ked to zacinalo vyzerat, ze sutaz bude docela vazna.

tu je opravena verzia, resp. som opravil aspon to, co bolo v mojich silach. toto je moj standard a lepsie to nebude ->
http://www.upnito.sk/subor/15fe8dc6e071cb6f9b4c0f6adcfdf434.html

komentarom sa blizsie venovat nebudem, pretoze povetsine su len zbytocne provokativne a riesia len gramatiku.
Kontaktní údaje