.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: michal
Text: s0f: v tvojej poviedke je veľa dobrého, ale pre mňa osobne aj rovnako veľa zlého.

Ale keď už hovoríš o fixácii (nielen vizuálnej) na niektoré gramatické pravidlá, tak tu je jedno všeobecne známe: prídavné mená mužského rodu v množnom čísle sa píšu s mäkkým \"i\" na konci. Hneď v druhej vete máš aj vizuálny príklad ako to nemá vyzerať: ...prví rozospatý...

- čechizmov nie je extra veľa, napočítal som tri, ale sú výrazne rušivé
- v opravenej verzii je to o čosi lepšie, ale v súboji \"i vs. y \" stále ťaháš za kratší koniec.
- nadpis (nie nápis) sa SAKRA ráta, je introm do samotného diela
- keď už si opravil \"chvýlu\" na \"chvíľu\" v poviedke, mohol by si to uplatniť aj v ďalšom písaní, napr. v komentoch
- snáď sa len neprirovnávaš k týpkovi s IN1? ten by takúto poviedku nanapísal :-)

Keby táto poviedka bola mojím dielom, bol by som na ňu hrdý, tak ako ty určite si. Ale určite by som ju nepustil do sveta v tak surovej a neodkončenej podobe. Má to intenzívnu atmosféru, ktorá je však totálne zabitá vyššie spomenutými nedostatkami.
Kontaktní údaje