.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Ano mé příspěvky jsou velice útočné, nejútočnější z nejútočnějších! A proč? Jelikož jsem se poučil z Fuckoutu 3 kdy jsem se těšil jako malý Kein, a po prvním ingame videu jsem vyřkl ošklivý soud, který jsem si pak potvrdil hraním tohoto mišmaše Counter Striku a Hvězdných Válek. Co je ovšem nejzajímavější, tak tato hra není dobrá ani jako Counterstrike ani jako Hvězdné Války. Tak co teda je? Takto se přece židovské anekdoty nestaví.

Jináč já proti Bethsedě nic nemám sám hraji nějakou dobu Oblivion (který mi příjde paradoxně milionkrát lepší než nový Fallout3). který je s OOO jeden z nejzábavnějších dnešních Fantasy RPG.

Nenávidím Todda Hovnodrojda, který vždycky, když se v F3 pocáká krví monitor ušklíbne a řekne \"Thats funny, really funny, I love it!...

Upřímně co čekáte od hry, která má zkratku FNV, kterou když řeknete nahlas, tak to zni jako kdybyste se snažili vysmrkat s ucpaným nosem.
Kontaktní údaje