.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Herrer
Text: Kein: Je to úhlu pohledu... F3 je fakt bezduchá megasračka,ale já právě proto doufám,že F:NV bude minimálně o třídu lepší a přiblíží se původním hrám aspoň tak,jako se Dragon Age přiblížila Baldurům. Zjednodušení se ale asi stejně nevyhneme:-( Z toho,co jsem se dočetl se mi hrubě nelíbí snad jen ten systém rozhovorů,kdy vidíš všechny možnosti,ale nevyužiješ je,když nemáš skill. Nevim proč je mám jako vidět.... Je to jen prvoplánová udička k následným,snad vtipným vtípkům Na druhou stranu je to furt o parník lepší než systém z F3 a když se to dobře využije,tak to nemusí bejt až tak zlý. Je k tomu potřeba ale jedna věc a to,že musej bejt rohovory dobře napsaný a ne tak tupý jako ve trojce. Co se grafiky týče,tak se trochu bojim podle mě nudnýho enginu a třeba NPCčkům bych se vůbec nebál dodat lehce komiksovej nádech,aby nevypadaly pseudorealisticky,jak to má ve zvyku Bethesda. Prostě aby měly NPCčka zase jednou koule... Hodně mě těší i převzetí nápadů z Van Burenu. Pak už jen doufat,že SPECIAL bude v pohodě a ne paskvil jako v trojce. Vůbec si myslim,že tohle opravování věcí,co nejsou rozbitý maj na svědomí buzíci v kravatách a s bodlinkama na palici,který sice nikdy nic nehráli,ale maj strašnej přehled o tom,co chce opravdový hráč...:-/

A mezi námi... Vlastně ani nevim proč tomu tak je,ale mě se ten teaser líbí. Je prostě tak nějak falloutovější než ten k F3. A i tu slavnou větu řekl Ron líp:-)




Kontaktní údaje