.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Drizzt
Text: Tak zní to dobře, mám ale zase strach z několika věcí:

-VATS, ten systém je prostě debilní. Typická situace z F3: Zalezu za roh vylezu, vysřílím VATS, zalezu a počkám až se nabijí AP a znova. Ne že by to bez toho VATS nešlo, ale stejně je tu něco špatně :D.
-HC mod Ok, ale ne že budeme každých deset minut chlemtat vodu a každých 20 minut jídlo, takhle opravdu ne :).
-opravování, tahle vlastnost mě iritovala v každé hře od Bethesdy, střílíte/ mlátíte půl minuty a už je to rozbitý a nestřílí to :D. Nutnost tahat s sebou několik zbraní stejnýho typu a pořád klikat do inventáře je OTRAVA. (kdežto plánování si boje dopředu, kombinace schopností, taktika a profilace si vlastní postavy je ZÁBAVA, ale to se dneska nenosí, že :)).
-textový inventář bez zobrazení předmětů opravdu nepatří do hry 21. století, ovšem mnoha vývojářům to pořád nedochází. Na PC bych uvítal invetář jako tabulku, ne jako dlouho nudli :).

No to je asi všechno co mě napadá, hlavně doufám, že dostojí své pověsti skvělých scénáristů a vrazí tam q, děj a příbeh kompatibilní s Falloutem a že to nebude taková WOW vykrádačka nápadů z původních her. Howgh

Kontaktní údaje