.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: jakoubecek
Text: jaw: osobně se rovněž považuji za staromilce, vzhledem k časovým možnostem už hraji v podstatě jen rpg, a to si ještě musím vybírat... hraji je mj i proto, že mě baví si piplat postavu a mám radost z každého nového předmětu (souhlas s dostupností zbraní a vůbec všeho v F3, to je žel bethesdí styl)... avšak všeho s mírou a věci typu neomezeného inventáře (gothic) či automatického vyléčení po boji (zaklínač, da) i (možná právě proto) jako staromilec uvítám, když mi to umožní plynulejší a lepší zážitek ze hry (jsem ten typ, který všechno sbírá a zužitkuje/prodá, ani prd nezůstane někde ladem, v případě léčení mě to oprostí od nutnosti tahat sebou zbytečná kvanta lektvarů, stejně na ně vždy mít budu a nosit je taky budu)... ano, není to realistické, ale jak jsem psal výše, osobně mi to přináší lepší požitek tím, že mě to oprostí od stereotypních \"nutností\"... to, že člověk může být nějak někde např. ozářen a je nucen to řešit je samo super, to je jasné, byl-li bych ale ozařován průběžně celou hrou a každou třeba hodinu musel pozřít radaway, to už pro mě není zábava, naopak mě to otravuje... toť můj pohled na věc, aby nedošlo k nedorozumnění, že chci akci a staty jsou pro mě problém... jen musí hraní být pořád požitek, ne otrava...
Kontaktní údaje