.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: Jen tak jeden pro zasmání:

matman - Re: bill + UrbanScythe 20.2.2010 14:21:37
Chováte se jak malé děcka. F3 je jedno z mých nejoblíbenějších RPG a skvělá hra. Žádný Fallout sem nikdy předtím nehrál a tahle mánie mě velkým obloukem minula, ale F3 sem zkusil a totálně mě to chytlo. Když sem pak po nějaké době koupil Score s F1+F2, chtěl sem vyzkoušet jaká teda je ta herní legenda. Hru sem vypnul po 30 minutách. Neskutečná nuda, hlavně kvůli soubojům (opravdu sem miloval třeba případy, kdy sem kopím minul škorpiona, který stál půl metru přede mnou). Časy se mění a lidi baví něco jiného. Navíc když Interplay nebyli shopni takovou dobu vydat nový díl. Ale někteří budou neustále frflat, protože té jejich úžasné hry se nemůže nikdo ani dotknout. Udělají pokračování v jiném stylu, je to znásilňování série. Chtějí do hry dát nápady z původní hry, je to taky znásilňování série. Vám by prostě bylo jedno jak dobrá je, protože vy pořád chcete něco, co bude ještě lepší než původní hra. Ale to přes ty vaše nostalgické pocity prostě nejde. Nostalgie je prostě mrcha, sám to dobře vím. Nedávno sem si zahrál staré GTA 2, které bylo jednou z mých prvních her, a přišlo mi to jako neuvěřitelná blbost, přestože sem to celou dobu považoval za jednu z nejlepších her.
Kontaktní údaje