.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Amaroun
Text: To Kalous : Ja mam pocit ze JaW ma na mysli tim nelogicky rozestaveni dungeonu jen tak ladem bez jakyhokoli vysvetleni , zadny vetsi kolonie (tohle je podle mne ale dany tim ze svet F3 je valecna zona ).... vaulty malicky ... jinak F2 se snazi o jistou racionalni logiku , ale pokud bysme meli jit do detailu rozhodne ji nepovazuju za realistickou hru ( TO Kalous mozna by bylo potreba neco rozlisovat realisticky a logicky ) .......... Bratrstvo je tu stejne jako tu jsou lide s Vaultu oni prezili v bunkru mam pocit ( neukamentujte mne prece je to uz nejaka doba co jsem cetl Bibli ) ........
Ja tvrdim ze F3 hra sama o sobe nestoji na spatnejch hernich zakladech ,ale postavit na nich kvalitni pribeh , lokace , rozhovory , ukoly tak to uz vyzaduje jisty talent ktery bethseda nevlatni . Mne hra bavila i takova jaka je , at to bylo kvuli Falloutimu univerzu , ci skvele atmosfere kterou naoriklad Washington melo .......

Ano jaderna zima mne taky mnohokrat napadla ... to doopravdy nikoho nenapadlo :)
Kontaktní údaje