.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Amaroun
Text: To JaW : Ok kdyz to vidis takhle beru to..... jenom jedno bych podotkl. Ano!! Betheseda(ovsem jako kazda firma se snazi uzivit ) se snazi vydelat penize na starych fanouscich F2 , tudiz tu praci zadala Obsidianu ( hmmm jinej duvod mne nenapada ). Pokud chtela vytriskat prachy mohla to zadat nejakymu beckovymu indickymu studiu ( g3 datadsik forgotten gods jako priklad) . A pokud jsi hral nejakou parbu od Obsidianu (treba NWN 2 je bezva priklad ) a hra te ma bavit pres sto hodin jak jsem se docetl , tak mi ver ze tam 80 hodin nebudes litat a strilet hlavy... To by bylo pod uroven tohohle studia .... Enginum moc nerozumim a nemam co k tomu moc rict ale F3 engine mi zlej nepripadal snad jen to plavani postavy po mape ......
vzdy jsem myslel ze F3 ma na starost smejki ( sorry za mou pripadnou omylnost ) ... nikdy jsem od neho nevidel clanek na F2 tema :) , takze jsem byl v klidu co se tyce moderatoru
Kontaktní údaje