.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Melichor
Text: Napadly mě ještě dvě možnosti... Může to být jen dekorace ve stylu: ,,Hey buddy, we are NCR rangers from Dagger squad and when the evening comes we take off our ammo and slice our meat with this knife.\" Nebo, a to by bylo opravdu originální, je ta postava levák(nevím kolik jich kdy bylo v RPG?). Teď jsem zkoušel připnout stejně svůj potapěčský nůž na brašnu přes rameno(aby to bylo ve stejné pozici) a pro leváka by to bylo vhodné na reverse grip. Ale celkově když už někam tak na vnější stranu bérce

A zase to ztvárnění... Pořád jsme v Gamebryu, tam jsem neviděl zbroj která by mě okouzlila, narozdíl třeba od majestátní APA na Rhombusovi. Ale rozhodně má u mě dost našlápnuto ta z GwtBW, kde: a) kryje černou zbroj hnědý plášť, takže v mém předchozím postu beru výtku zpět b) podle označení na helmách snad půjde o speciální průzkumníky a tenhle hejhulák(čti grunt) bude chránit Helios =)
Kontaktní údaje