.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ještěr
Text: Jaw:

Není. Klasický film se spoléhá na odbornou literaturu, která je vynáší, servery jako CSFD/IMDb, které je drží v dobrém světle, prosté šuškandě mezi lidmi, atd. Hry jsou na tom v mnohém podobně (kolik zdánlivě nesmyslných TOP 100 Games Ever žebříčků už jsme na VŠB newsařsky pokrývali?) plus můžou mít za zadkem silné komunity. Tady se evidentně asi názorově neshodnem.

BTW, 5+ let sleduju nejen komunitu Fallouta, ale i Quaka a jejich společným rysem je mrdání na nějaké negativistické plky o smrti těchto her. Jasně, jednou to vsákne, ale kdy? Ani my dva tu koneckonců nebudem věčně.

Mě chodí FO2 na Vistách i bez Timeslipa - nic proti němu, teda.

Taky nevím, proč najednou přecházíš do malosti a pesimismu. Kdybych se nechal podobnýma argumentama zviklat, bylo by BGE dávno tvrdé. Všechno je na člověku, všechno \"mužem\". Proto jsem taky podotknul, že se rád nechám eventuálně překvapit pro mě zajímavým projektem, běžícím na tomto enginu, ačkoli neočekávám, že se někdo pořádný nechá natuty zviklat.
Kontaktní údaje