.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: meehail
Text: ja som to myslel inak. Toto je jednoducho druhá zo série bethesdích falloutov, a ako taká má isté charakteristiky, ktoré sa nemenia. Podobne ako GTA 3, Vice City a San Andreas. Pri recenziách VC a SA nikto nehovoril o tom, že pohľad prešiel z hora na 3rd person, prezentácia nového projektu sa zaoberá novými prvkami.
Keby robili F3 Obsidian s bethesdou, tak, či už by to malo viac rpg prvkov ako F3 malo, tak by aj tak nosnú časť prezentácií tvorili veci, ktoré sa dnes predávajú...lietajúce hlavy atď.

A neviem, či je chyba v bethesde, alebo hráčoch...

keby ste robili hry ako bethesda a dobre by sa predávali, mali by ste potrebu meniť štýl svojich hier? vysoká predajnosť=vysoká spokojnosť hráčov (uvážte, koľkí si to najprv stiahnu, až potom kúpia)

A myslím, že vybratím Obsidianu bethesda urobila rozumný krok, navyše smerom k tým, ktorí mali tak radi staré fallouty. (aj keď nie som naivný aby som si myslel, že to robia z filantropie, jasné, že ide o prachy). Mohli urobiť pokračovanie rovnaké, ako F3. Veď prečo nie, z ich pohľadu to bol úspech. Ale oni tam chcú nové prvky, aby oslovili aj starých rpg harcovníkov, tak do toho zapojili Obsidian.
Kontaktní údaje