.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: meehail
Text: Kharkow: tá prvá časť mi veľmi nedáva zmysel, takouto logikou by si mohol urobiť cool hocičo. Myslím, že tí, ktorí sa nechajú unášať prúdmi mainstreamu a degenerovania masmédiami, sa asi ťažko budú zaoberať tým, ako ukázať starým harcovníkom (ktorí sú v ich očiach určite všetko len nie in), že sú rovnako cool.

a k druhému bodu, história si pamätá väčšinou iba extrémne body, pár neúspechov (nie fatálnych )štúdia určite nenaštrbí jeho meno v očiach verejnosti, keď verejnosť vidí, že urobili bestsellery. Uznávaní spisovatelia tiež nie sú menej populárni preto, že nie každé ich dielo sa im podarí. Filmoví režiséri tiež. David Fincher režíroval celkom priemerný Alien3, extrémne neoriginálny \'The Curious Case of Benjamin Button\', Zodiac, Panic Room (ktoré som videl, ale nič som si z nich neodniesol). Ale nikto mu už nevezme status režiséra, ktorý robil Fight Club a Se7en, čo sú oba dnes už kultové filmy.
Takéto niečo by mohlo škodiť bethesde, keby najprv robila úspešné hry, a potom by mala sériu neúspechov. Ale to nie je ich prípad.
Kontaktní údaje