.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Amaroun
Text: Pro mne základní dvě teze , které jsem oběvil v článku :1) Ano , milujeme Fallout, stejně jako vy, chceme udělat důstojné třetí pokračování, ALE BUDEME TO DĚLAT PODLE NAŠICH PRAVIDEL, podle toho, co umíme nejlépe.2) Nejhardcorovnější fandové série jejich oblivionizaci nevzali (jejich chyba) .......

Nyní k tomuto tématu:
\" Jak se z kladů najednou stanou zápory? Jednoduše...
1)\"Vizuálně hra vypadá ... rozhovory také \". \"Pokud někde však cítili slabiny, bylo to v detailech příběhu a dialozích.\" - preview FoNV
-Pokud si dobře opravdu dobře přečtete preview, tak zjistíte že slabiny necítil recenzující tedy jeho osoba ,ale Chris a lidé s Obsidian( osobně souhlas jako kráva!!!) ... hodnocení pochází od dvou ruzných zdrojů (pokud si to tedy recenzující nevymyslel) - první Fail
2)\"Ač jsme se u dialogů a příběhu Fallout 3 nevztekali.....
\"Nová hra z nového Vegas bude veselejší jak....
- tvrzení: rozhovory jsou zábavné (u F3) a \"Ač jsme se u dialogů...\"
se nevylučují a není to opak
-tvrzení \"tak rozhovory, zřejmě lépe a chytřeji napsané\"-se nevylučuje s
tvrzením že rozhovory jsou také zábavné ( To že LOTR je lépe a chytřeji napsaný , ješťě neznamená že mně nebude bavit Hobit Cesta tam a zpátky)
-k druhému odstavci citací nemám co dodat .. Nechápu v čem spočívá inovace a jestli skill a schopnost je to samé... propracovaný(ne), funkční(ano)
-k třetímu odstavci citací asi toto: Heh, Kde tady je nějake plivání? On jenom konstatuje , že systém bude jiný než ve F3. A že nemáme čekat trivialnost F3...
- Ve čtvrtém odstavci to doopravdy trošku hapruje....

Recenze je doopravdy napsána po pár hodinách hraní , ale to není žadné překvápko .......

Kontaktní údaje