.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Greyshawk
Text: Na začátku měsíce jsem dostal stejný nápad. Vyšel Fallout3Goty. Koupil jsem ho , nainstaloval. Dodal nějaký módy z Nexusu. (Pro info: F3 jsem už jednou rozehrál a nedohrál.) Teď jsem dotáhl hlavní linii do konce. Ale musel jsem se donutit. Procházet ze začátku svět Falloutu ve 3D, paráda. Ale to bylo snad jediný. Myslím to 3D. A SPECIAL. To bylo vše. Na své 3tí úrovni porazím tři supermutanty. Proboha je to snad nějaká výzva? Rozhovory o ničem, ještě, že tu jsou poznámky k úkolům. Ale od třetího dne jsem F3 prošel jako střílečkou. jediný co bych vyzvednul je DLC Arochnage. Simulace střílečky. A dobrá, sice žádný RPG, ale předvedla to co měla. Ono vlastně F3, je taky střílečka. Jinak pro mě nuda, nuda, nuda. Můj dojem: vzhozených 1000,-Kč. Tímto chci poděkovat za Restoration Project. Abych posoudil zda se mi nezměnily hodnoty a myšlení, nainstaloval jsem včera F2+RP, moje hodnocení: Probaha půl třetí, měl bych jít už spát.
Výsledek: Plně se ztotožňuji s JaW.
Kontaktní údaje