.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: smejki
Text: Amaroune, nedělej ze sebe pitomce. Podobný postoj mi přijde stejně pitomý jako:\"To bude na hovno, to budete koukat! Fallout je jen jeden! Hry dneška stojí za hovno! Je to hnusné a proto to bude blbé! Už jen Bethesda je zárukou sračky!\"

Když posuzuju grafiku, posuzuju garfiku. Screeny ostatně k ničemu jinému neslouží. Nemá to co dělat s hratelností, ta mě samozřejmě zajímá nejvíce. Dokonce mi ani nevadí, že je Gamebryo zastaralé až běda. Ale zaráží mě, že to vypadá hůř než F3. Očekával bych naopak posun, byť minimální.

Problém zde také spočívá v tom, že ke screenům není přihozeno oficiální info o tom, že nejde o finální podobu hry, což je běžná praxe. Vzhledem k tomu, že už zbývá jen pár měsíců, lze s úspěchem pochybovat, zda to presentované náhodou nejsou už dokončené lokace, kde už se jen ladí herní mechanika.

O mechanice hodnocení her si myslím své. Ale podplácení v tom rozhodně nefiguruje. Pokud, tak ne majoritně, protože smrad umí plavat a jednou vyplave.
Kontaktní údaje