.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: meehail
Text: ten jazyk si mozes schovat, ja som pisal, ze je jednym z najuspesnejsich.

A nechapem, ako si si mohol vyvodit, ze naznacujem priamu korelaciu. Ze Transformers bol shit a napriek tomu bol uspesny je priama korelacia?

samozrejme ze marketing hra rolu. samozrejme, ze znacka hra rolu. znacka studia tiez. A teraz sa pytaj, ovplyvnila znacka Bethesdy predaj F3 negativne alebo pozitivne? ked, ako sa tu uz viackrat tvrdilo, Bethesda robi zle rpg, aspon v poslednej dobe? F3 bol praveze pozitivne ovplyvneny znackou Oblivionu (u sirokej verejnosti), dokocna sa ozyvali hlasy, ze je dobre, ze sa znacka fallout dostala do ruk takych skusenych tvorcov.

Ja som sa aspon poukazal na stranku, kde je vzorka urcite reprezentativnejsia nez ako je tu a povedzme na NMA, ktorymi sa tu niektori ohanaju ako prikladmi, kde F3 nie je popularny.
Za nahodnu reprezentativnu vzorku povazujem aj topic o F3 na nemenovanej hudobnej fansite, ktora s F3 nema nic spolocne. Su tam jednoducho bezni hraci, aj taki, co hrali stare Fallouts, a ich ohlasy na F3 su vacsinou kladne
Kontaktní údaje