.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-08-14 14:10:20, NMA

Ron, holič a přátelé

Server MTV multiplayer měl přístup k zvukovému záznamu tradičního intra pro další Fallout v tradičním podání Rona Perlmana. Kvalita záznamu je dost mizerná, takže zde máte k dispozici i transkript:

War. War never changes. When atomic fire consumed the earth, those who survived did so in great, underground vaults. When they opened, their inhabitants set out across ruins of the old world to build new societies, establish new villages, form new tribes. As decades passed, what had been the American southwest united beneath the flag of the New California Republic, dedicated to old world values, democracy and the rule of law.

As the Republic grew, so did its needs. Scouts spread east, seeking territory and wealth, in the dry and merciless expanse of the Mojave Desert. They returned with tales of a city untouched by the warheads that had scorched the rest of the world and a great wall spanning the Colorado River. The NCR mobilized its army and set it east to occupy the Hoover Dam and restore it to working condition. But across the Colorado, another society had arisen under a different flag. A vast army of slaves, forged in the conquest of 86 tribes: Caesar's Legion.

Four years have passed since the Republic held the Dam, just barely, against the Legion's onslaught. The Legion did not retreat. Across the River, they gathered strength. Campfires burned, training drums beat.

Through it all, the New Vegas Strip has stayed open for business under the control of its mysterious overseer, Mr. House and his army of rehabilitated Tribals and police robots.

You are a courier, hired by the Mojave Express, to deliver a package to the New Vegas Strip. What seemed like a simple delivery job has taken a turn…for the worst.


Jako bonus přihazuji nějaké malé obrazivo (popisky po najetí myší):

Vstupní brána na Strip (= Vegas) Legionář-holič se chystá obsloužit dalšího zákazníka Dynamitem na mravence robot-šerif v osadě Primm

A nakonec si představíme dvě persóny:
Arcade - Zkráceně, je to vědátor a člen uskupení "Následovníci apokalypsy", kterého namluví Zachary Levi. Delší popis pouze v angličtině:
He's described as quiet, analytical, and cautious. Highly ethical and moral, he understands the post-apocalyptic world is one in which sometimes, people just have to be shot in the head. He is more concerned with large-scale issues than the needs of individuals. He may appreciate what individual people go through, but firmly believes that it's more important to affect large-scale societal change than to fix problems little by little.

Benny - Velký šéfko rodiny Geckos. Latentní srab, bystrý manipulátor a kriminálník. Vede skupinu zvanou Chairmen, která vlastní luxusní kasino Tops. Dabuje jej Mathew Perry (Chandler z Přátel). Ano, ten Mathew Perry, který dle vlastních slov hrál Fallout 3 tak náruživě, až mu musel dát doktor pigáro aby mohl zase používat ruce.

Sdílet na Facebooku
Autor: MortyOdesláno: 17:46, 14.8.2010ID: f894Nahlásit Vaultmasterům
Smejki, čo je to pigáro?
Autor: HellbillyOdesláno: 17:53, 14.8.2010ID: 32b55eNahlásit Vaultmasterům
Tiež by som rád vedel...
Autor: smejkiOdesláno: 18:13, 14.8.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
žihadlo, přeneseně injekce
Autor: MelichorOdesláno: 18:37, 14.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Morty: V případě Perryho opichnutí zápěstí :o).

Musím říci, že na mě proslov Perlmana udělal větší dojem, než tomu bylo v F3. Tady je aspoň jasný nástin toho, že hlavní postava je uprostřed pořádného průseru a ne řeči okolo: Vault no one ever leaves... I ta špatně slyšitelná hudba je není jen vykrádačka F1/2.

Škoda, že nejsou vzpomenuti i další kromě pana Worfa(Dorn-Marcus), Leviho(Chuck) a Perryho. Na posledně jmenovaného se těším, jak kvůli postavě, co ztvárnil v Přátelích, tak i že má ztvárňovat jednoho ze členů legendarního Rat Packu(jehož členem byl třeba Frank Sinatra). Dannyho Treja zná asi každý navštěvník díky filmům jako je Desperado, Od soumraku do úsvitu, někteří i ze Spy Kids a jedné české reklamy a bude mluvit za již několikrát zmiňovaného ghoula Raula. Vládce Stripu namluví barman ze Star Treku Rene Auberjonois a ostříleného vůdce(spekuluji, ale vypadá to na postavu rysy podobnou Cassidymu) Kris Kristofferson známý vynálezce a baby-sitter Bladea nebo jako zavěrečný nepřítel v Odplatě.

Hlasy pokračují přes charizmatického a a mocného diktátora Cesarovi Legie Johna Domana(relativně neznámé jméno, ale nadaboval anglicky Dona v naší české Mafii a snad jen znalci ocení jeho cameo v Smrtonosné pasti 3 a oponenta Burta Reynoldse v Burn Notice) a William Sadler(zahrál si ve Shawshank Redemption a roli plukovníka v sérii Pacifik) namluví onoho robota, co nás zachrání.

Za povšimnutí ale stojí i nadaná Felicia Day(série The Guild - www.videacesky.cz/page/5?s=the+guild a její úžasně sprostý pěvecký talent v Legend of Neil - http://www.videacesky.cz/serialy/the-legend-of-neil-2x03-muzikal), která si snad roli písařky Bratrstva užije.
Autor: MelichorOdesláno: 18:49, 14.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Uh eh a ještě jsem zapomněl na někoho, kdo velmi připomíná Karla Gotta(jak zjevem tak i repertoárem viz. www.youtube.com/watch?v=s2L_JxJcyJU&feature=related) Waynea Newtona, kterému se přezdívá Pan Las Vegas(nejznámější tamní esterádní zpěvák/bavič), který na nás bude hulákat z rádia jako DJ.
Autor: HellbillyOdesláno: 18:59, 14.8.2010ID: 32b55eNahlásit Vaultmasterům
Haleluja! Už žiaden Three Dog!
Autor: smejki - MelichorOdesláno: 19:26, 14.8.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
koukám, že se vyznáš. ocením, když sepíšeš, kdo všechno bude dabovat a odkud koho můžeme znát. já bohužel nemám zas tolik času a ty jména většinou neznám, takže...
Autor: MelichorOdesláno: 19:53, 14.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Smejki: Važně chceš mít třetí novinku ohledně namluvení postav? Můžu ty dva posty tu upravit a dát do topinkovače, ale možná by bylo lepší editnout stavájící novinku. Zatím zkusím vytvořit tu novinku s odkazy na youtube, videacesky pro představu o jejich hlasu ve hře.
Autor: KeinOdesláno: 22:49, 14.8.2010ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Ta grafika se mi zdá, čím dál, tím více hnusnější. Docela by mne zajímalo na jakou kartu bude teda FNV sázet, když to vypadá zatím jako něco co vylezlo někomu z tračníku. Že by na obsah? hahaha :))
Autor: NeoWormOdesláno: 00:12, 15.8.2010ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
Kein> Oproti tomu co se dnes produkuje je to zastaralý hnus, ale oproti prvním screenům z F:NV jsou tyhle nové rozhodně pokrok. I když po pás v hnoji nebo po kolena - člověku to může být jedno...
Autor: dawenOdesláno: 00:15, 15.8.2010ID: 7f7760Nahlásit Vaultmasterům
Pokud to bude mít dobrý příběh, tak je mi grafika úplně fuk. Tak jako hezká obálka nedělá dobrou knihy, tak nádherná grafika nedělá dobrou hru :)
Autor: KeinOdesláno: 00:56, 15.8.2010ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
dawen: No jo, jenže šance na dobrý příběh a hratelnost jsou dosti mizivé. Ale dobrá...nechám se "překvapit" :)
Autor: MaxidejfOdesláno: 11:58, 15.8.2010ID: 614036Nahlásit Vaultmasterům
2 Melichor: Ve Star Treku: Deep Space 9 hraje barmana Armin Shimerman (http://www.streetanthem.com/wp-content/uploads/2008/06/quark.jpg). Rene Auberjonois, ktereho popisujes tam hraje velitele bezpecnosti, menavce Oda (http://www.vidiot.com/st-ds9/images/DS9CastRA01.jpg) ;))

Jinak komu se vubec nelibi ty debilni roboti s menicim se smajlikem na bříšku at zvedne ruku! :D
*hand up*
Autor: smejkiOdesláno: 12:08, 15.8.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
zvedám ruku pro ty bethesdí štiplístky (ten šerif na posledním obrázku), to je hnus strašnej. Jenže oni to převzali z jakýhosi filmu z 50. let, takže se na ně těžko zlobí.
Autor: dexterOdesláno: 15:05, 15.8.2010ID: 518a58Nahlásit Vaultmasterům
smejki: ty roboti jsou inspirovaný scifáčem Zakázaná planeta z padesátých let
Autor: smejkiOdesláno: 15:46, 15.8.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Jo, to je on. Je až hrozně vidět, jak do toho potřebovali napasovat chlapa :-)

http://lemonodor.com/images/forbidden-planet.jpg
Autor: MelichorOdesláno: 18:41, 15.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Maxidejf: Už je to drahná řádka let, co jsem to sledoval na ČT a vzpomněl jsem si jen na to, jak to stojí u baru a kibicuje. Pak jsem to sem v rychlosti frknul po paměti a omlouvám se, ale v novince je již vše správně.
Autor: MaxidejfOdesláno: 12:52, 16.8.2010ID: 614036Nahlásit Vaultmasterům
Melichor: v poradku, jen jsem na to upozornil ;) ... mohl jsi tam klidne jeste doplnit ze Michael Dorn daboval ve Falloutu 2 take Franka Horrigana nebo ze William Sadler taky hral ve Star Treku: Deep Space 9 s Reném (agent Sloan ze Sekce 9 - neoficialni nepodporovana rozvetka Federace ;) ) ... ale tech spojitosti je tam mraky - asi to neni nak nutny :)
Autor: KalousOdesláno: 22:59, 18.8.2010ID: 7f281aNahlásit Vaultmasterům
Zajímavé, lidstvo je v troskách, a chlapec (z screenu) s bouchačkou má čas na úpravu svého účesu.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.