.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Melichor, 2010-08-15 14:15:16, NMA

Hlasy znějící z New Vegas

Namluvení postav pro Fallout: New Vegas bylo odhaleno a jedná se o podobně slavná jména, jako byla použita u dabingu Falloutu 3.  Ke každému jménu je přidán odkaz na Youtube k představě, jak hlas bude znít ve hře plus odkaz na IMDb.

Michael DornJak známo Marcuse namluví pan Worf ze Star Treku, civilním jménem Michael Dorn.

Dalšího sidekicka jménem Arcade namluví Zach Levi (představitel Chucka) a popis postavy zní: Člen Následovníků Apokalypsy skrývající svoji záhadnou minulost, je popisován jako tichý, přemýšlivý a ostražitý. I když je velmi morální, chápe, že v postapokalyptickém světě se některým lidem prostě musí ustřelit hlava. Zajímají ho více velké problémy, než potřeby jednotlivců. Dokáže se sice vcítit do toho, čím si lidé procházejí, ale pevně věří, že je důležitější ovlivňovat velké změny ve společnosti, než pomáhat po troškách.  

Matthew Perry díky své lásce k Fallout 3 namluví Bennyho. Matthew PerryJeho postava se má chováním i mluvou blížit členům legendárního Rat Packu, jehož členem byl i Frank Sinatra. Matthew Perry v The Ellen DeGeneres Show.

Danny TrejoDannyho Treja zná asi každý návštěvník MB díky filmům jako je Desperado, Od soumraku do úsvitu, z chystané lahůdky Machete, někteří i ze Spy Kids a jedné české reklamy. Hlas tam znějící by měl patřit přímo Dannymu... ale asi nemůžeme škemrat o českou lokalizaci. Bude mluvit za již několikrát zmiňovaného ghoula Raula.

Rene AuberjonoisVládce Stripu, mysteriózního pana House, namluví šéf ochranky ze Star Treku: Deep Space 9 Rene Auberjonois.

Z úst ostříleného vojáka na konci kariéry Chiefa Hanlona bude znít Kris Kristofferson, známý vynálezce a baby-sitter Bladea nebo jako zavěrečný nepřítel v Odplatě. Kris Kristofferson zpívá A Moment of Forever

Hlas charismatického a mocného diktátora Cesarovi Legie bude patřit Johnu Domanovi. Relativně neznámé jméno i tvář, ale nadaboval anglicky Dona v naší české Mafii a jen znalci ocení jeho výstup v The Wire, jeho cameo ve Smrtonosné pasti 3 a jako protivníka Burta Reynoldse ve Status: Nežádoucí.

William SadlerOnoho robota Victora, co nás vyhrabe ze země, namluví William Sadler. Ten si zahrál ve spoustě skvělých filmů jako je Shawshank Redemption nebo roli plukovníka v sérii Pacific.

Za povšimnutí ale stojí i nadaná Felicia Day známá ze série The Guild i její úžasně sprostý pěvecký talent a snad si namlouvání dalšího sidekicka v podobě sarkastické písařky Bratrstva užije.  

Rádio na nás bude mluvit novým hlasem. Wayne Newton, kterému se přezdívá Pan Las Vegas (nejznámější tamní estrádní zpěvák/bavič), trošku připomíná zjevem i repertoárem milovaného Káju. Wayne Newton zpívá Danke schoen.

Snad F:NV bude oplývat kvalitami dílu, kde k nám promlouval MacGyver, než v tom, kde do nás hustil Qui-Gon Jinn.
Sdílet na Facebooku
Autor: VicOdesláno: 17:13, 15.8.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
no Kris Kristofferson je hlavně country zpěvák, vím to protože můj děd s nim měl pár desek
Autor: VicOdesláno: 17:13, 15.8.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
ale musim uznat dost dobrý obsazení teda až na Chandlera
Autor: MelichorOdesláno: 18:18, 15.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Jawe díky za skvělou práci na novince.

Jen dodám ne zcela ověřených informací z NMA.

Mírný spoiler

Postava Bennyho bude pro hlavní postavu zásadní, protože právě on nás pošle do hrobu. Tato informace se zakládá na renderovaném obrázku Bennyho mířícího pistolí, který pochází z intra. Sawyer potvrdil pre-renderované intro na fóru Beth...

Konec spoileru

Hra už by měla být hotova, vývojáři již jen opravují, tweakují a věnují se dabování postav. Nadabování, dle informací od zodpovědného člověka jménem Jason Bergman, má obsahovat 65 000 řádku textu. Ovšem všechen na jeden zátah neuslyšíme, protože bude záviset pohlaví, SPECIALu a zejména na tom, ke které ze tří frakcí se přidáme.
Autor: MelichorOdesláno: 18:27, 15.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Vic: Kristofferson je hlavně country zpěvák, protože zpíval s Johnnym Cashem. Dále i textař, který napsal song i takovému jménu, jako je Elvis. Ovšem i jako Whistler v prvním Bladeovi se mi ohromně líbil.
Autor: smejkiOdesláno: 18:54, 15.8.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
"Postava Bennyho bude pro hlavní postavu zásadní, protože právě on nás pošle do hrobu. Tato informace se zakládá na renderovaném obrázku Bennyho mířícího pistolí, který pochází z intra."

No tak ale! Tohle jsem nevykoukal ani během prací na překladu. Takhle spoilovat. Že se nestydí...
Autor: MelichorOdesláno: 19:07, 15.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Smejki: Proto jsem to raději neuváděl do novinky. Taky netuším, jestli za spoiler považováno intro, vždy jsem víc myslel, že spoiler se týká zvratů v ději a konce.

Jinak tuhle záležitost popisují pánové OakTable a Lexx v debatě u dalšího renderovaného screenu z intra: http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=55702&postdays=0&postorder=asc&start=20
Autor: smejkiOdesláno: 19:17, 15.8.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
i když vlastně, když je to v intru... asi to bude znamenat jen malou epizodku, která nastartuje větší mašinu
Autor: VicOdesláno: 19:58, 15.8.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
dobrá byla jeho hláška v Blad 2: Vopaluju se hašišáku.
Autor: casinoOdesláno: 00:10, 16.8.2010ID: 50eb5aNahlásit Vaultmasterům
Rat Packu, dakujem. Zase niečo do zbierky.
Autor: MelichorOdesláno: 01:58, 16.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Ještě pár kostiček na ohryzávání:

Kristoffersonova postava šéfa Hanlona bude velitel NCR sil v oblasti a chystá se uknočit kariéru. Hanlon už dlouho nese na svých bedrech těžkosti celého světa a moc se mu nelíbí, kam směřuje. Sám zpěvák/herec byl Ranger, létal ve Vietnamu a i tím ovlinil celou postavu.

Zach Levi byl najat dříve, než byla postava Arcadea zcela napsána, takže mu byla ušitá na tělo. Stejně tomu bylo i u písařky Bratrstva Victorie, kterou namlouvá Felicia Day.

Postava DJ Pana Las Vegas v podání Waynea Newtona má sice hlas, ale žádné tělo. Jeho dialogy jsou údajně bizarní, takže hodně štěstí Smejki. Byl stvořen Panem Housem. Chvilku mi to vrtalo hlavou odkud herce, který za něj mluví, znám. Nakonec při prohrabávání mi došlo, že Rene Auberjonois ztvárnil otce Mulcahyho v MASHi.

Sadlerův robot Victor na nás bude mluvit jako pravý kovboj. Chvílemi...

Fred Tatasciore na nás promlouvá téměř z každé hry(naposledy ze Starcraftu 2) namluví Tabithu/Rhondu. Pro jeho transvestické sklony mají za mořem hezký opis: the cross-dressing super mutant.

A pro všechny mdlé mysli: Ve hře budou krom policejních robotů i sexboti, pokud jsem ten článek rozlouskal správně.
Autor: JeštěrOdesláno: 11:04, 16.8.2010ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Prijde mi to jako vynikajici obsazeni.
Autor: dexterOdesláno: 10:49, 17.8.2010ID: 518a58Nahlásit Vaultmasterům
Divim se že tady nejsou Keinovo slinty typu jaká to bude sračka a jak to on hrát nebude.
Autor: MelichorOdesláno: 16:55, 17.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Na níže uvedém linku naleznete fotogalerii dabérů F:NV přímo v akci nebo pózujcí s vývojáři: http://www.flickr.com/photos/loonyjason/sets/72157624578195597/detail/
Autor: KeinOdesláno: 11:49, 18.8.2010ID: 7ed9faNahlásit Vaultmasterům
dexter: Já jsem nikdy netvrdil že FNV hrát nebudu, to je holý nesmysl. Právě naopak, hrát jej budu abych pak mohl opodstatněně psát jaká sračka to bude :)

Jinak nic jsem zde nepsal jelikož mě dabing nějak nezajímá, Pro mne ve hře není zásadní. Obsazení vypadá dobře. Ale engine F3 to stejně potopí :))
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.